Про рослину

У Митному союзі буде більше цукру

Країни, що входять до Митного союзу (Росія, Білорусь, Казахстан), в 2011 році можуть виробити 4,6 млн. тонн бурякового цукру. Про це повідомив Виконавчий директор Об'єднаної асоціації цукровиробників держав-учасників Митного союзу (МС) Андрій Бодін на третьому щорічному форумі Інституту Адама Сміта "Агробізнес Україна-2011" 17 березня в Києві.

 

Науково-інформаційний вісник "Цукрова галузь” покликаний широко інформувати Вас про прийняття чи обговорення законопроектів, постанов, важливих заходів, найсвіжіших новин, про проблеми, стан, розвиток та перспективи цукрової галузі в Україні та за її межами, з актуальних питань економіки. 

На сторінках “Вісника” будуть розміщуватися ділові пропозиції, об’яви, біржові новини, розповіді про життя галузі, нові технології, відкриття, винаходи та інша корисна і цікава інформація. Зі шпальт “Вісника” у Вас буде можливість подивитися на минуле, як на майбутнє, звернутися до майже старого забутого, в якому при бажанні можна роздивитися те “нове”, з яким стикаємося сьогодні. Ми із вдячністю чекатимемо Ваших відгуків, побажань та пропозицій і запрошуємо Вас до листування за поштовою адресою: 04211, м. Київ, вул. Йорданська, буд. 17-А, кв. 7.