Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Бразилія: Собівартість цукрової тростини зросла на 20%

11.06.2018

Витрати на виробництво цукрової тростини в Бразилії, штат Сан-Паулу, виросли на 20% у порівнянні з сезоном 2007/08. Такі дослідження проводилися в рамках програми безперервної освіти в галузі економіки і управління бізнесом (Pecege) в сільськогосподарській школі ESALQ.

Збільшення витрат пов'язане з коригуванням цін на добрива, сільськогосподарські пестициди, дизельне паливо, робочу силу і т. д. В останні роки знижується як продуктивність, яка вимірюється тоннами цукрової тростини на гектар, так і кілограмами загальної кількості видобутих цукрів (ATR) на тонну цукрової тростини. Зниження склало 4% і 10% відповідно у порівнянні з врожаями 2007/08 і 2016/17 рр.

Дослідники Pecege розглядають цей сценарій як тривожний, бо ціна, що сплачується постачальникам цукрової тростини, не зазнала серйозних змін з плином часу. За винятком кількох нетипових років, спостерігається загальна тенденція до зниження рентабельності. Мораес сказав, що цей сценарій призводить до того, що виробники можуть прийняти рішення на користь інших видів діяльності, ніж вирощування цукрової тростини.Джерело: rossahar.ru

Тег SPAN