Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Tereos планує зменшити виробництво цукрових буряків у Франції на 5%

21.09.2018

Tereos, один з найбільших в світі виробників цукру, бажає скоротити виробництво цукрових буряків у 2019 році на 5%, через що кооператив попросив своїх членів зменшити посівні площі, вказуючи на складні ринкові умови, повідомляє "Рейтер".

Збільшення обсягів виробництва цукру в ЄС після скасування режиму квоти і 50%-е падіння цін з початку 2017 року змусили багато цукрових компаній ЄС боротися з скороченням доходів.

«Ми йдемо на 5%-е скорочення, - заявив прес-секретар Tereos, - це обумовлено ринковими умовами, низькими цінами, високими запасами і стійкими поставками, які очікуються в цьому сезоні».

Цього року члени Tereos зібрали близько 19 млн. тонн цукрових буряків з площі 215 тис. га, в порівнянні з "більше 20 млн. тонн" у 2017 році, повідомив прес-секретар.

Нинішня посівна площа залишилася практично на торішньому рівні, але урожай був пошкоджений літньою спекою.

У минулому році урожай цукрових буряків збільшився на 30%, як результат скасування виробничої квоти.

Цукрові буряки висаджують навесні, але в даний час аграрії вже почали готуватися до початку нового сезону 2019 року.Джерело: sugar.ru

Тег SPAN