Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Надлишок цукру з Індії потрапив на Лондонську біржу

16.11.2018

Надлишок цукру з Індії (другого за величиною виробника цукру в світі), потрапив на Лондонську біржу, оскільки трейдери продали значний обсяг цукру перед закінченням грудневих ф'ючерсів, повідомляє Bloomberg.

ED & F Man Holdings Ltd. взяла на себе доставку близько 350 тис. метричних тонн білого цукру, а сінгапурська Wilmar International Ltd. стала продавцем більшої частини з цього обсягу, повідомили джерела Bloomberg, що попросили залишитися анонімними, тому що угоди є приватними. Деяка кількість цукру, яка також було поставлена Tereos і ще двома компаніями, надійде з Індії, повідомили джерела.

У минулому сезоні Індія виробила рекордні 32,4 млн. тонн цукру, допомагаючи вивести світовий надлишок на рекордно високий рівень. У той час як випуск у новому сезоні, який почався 1 жовтня, ймовірно, впаде на фоні більш низьких урожаїв і поширення шкідників, але як і раніше буде одним з найбільших урожаїв в історії.

Ф'ючерси на цукор-сирець в Нью-Йорку, впали на 17% в цьому році через черговий профіцит на ринку.

Рафінований цукор в Лондоні скоротився на 13%. Грудневі ф'ючерси закрилися на $ 328,20 за тонну на ICE Futures Europe.

Переробники в Індії уклали угоди на експорт 835 тис. тонн цукру в цьому сезоні, більше, ніж загальний обсяг експорту за попередній рік, сказав на початку цього місяця Praful Vithalani, власник великого трейдера і голова All India Sugar Trade Association. Поставки в цьому сезоні можуть піднятися до 5 млн. тонн.Джерело: sugar.ru

Тег SPAN