Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 189

Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 197
Росія: з початку сезону вироблено понад чотири з половиною мільйонів тонн бурякового цукру • Цукрова галузь
Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Росія: з початку сезону вироблено понад чотири з половиною мільйонів тонн бурякового цукру

23.11.2018

За даними аналітичної служби «Союзроссахар» станом на 23 листопада п. р. вироблено понад 4,5 млн. тонн цукру з цукрових буряків урожаю 2018 р., що відповідає рівню минулого року. У жовтні 2018 року в РФ вироблено 1,7 млн. тонн білого цукру (+2,5% до жовтня 2017 року).

Продовжують працювати 60 цукрових заводів. Нурлатський цукровий завод Республіки Татарстан, Чеченський завод і 13 заводів Краснодарського краю завершили сезон переробки.

Заготовлено понад 34,7 млн. тонн цукрових буряків. Добове виробництво цукру становить 45,0 тис. тонн, що в 2,8 рази перевищує внутрішнє споживання цукру.

У поточному році якість цукрових буряків, які переробляється, вище показників минулого року: по цукристості на 0,88% і по виходу цукру на 0,85% відповідно.

Крім того, від початку виробничого сезону цукровими заводами вироблено понад 900 тис. тонн гранульованого жому і близько 1,1 млн. тонн бурякової меляси.

Росія в цьому році знизить урожай цукрових буряків у порівнянні з минулим роком, але проблем з цукром в країні не буде, заявив в. о. директора департаменту рослинництва Міністерства сільського господарства Роман Некрасов на нараді в Раді Федерації за підсумками збирання урожаю і підготовки до весняно-польових робіт 22 листопада.

За його словами, в цьому році відбулося зниження урожайності цукрових буряків. "Це пов'язано з несприятливими погодними умовами: цю культуру просто "припекло" в період активної вегетації", - пояснив він.

У той же час якісні показники урожаю в цьому році "досить непогані", цукристість коренеплодів вище. "Тому ніяких проблем в забезпеченні цукром в країні не буде", - підкреслив Р. Некрасов.

За даними Мінсільгоспу, представленим на нараді, збір цукрових буряків прогнозується в обсязі 40,5 млн. тонн проти 51,9 млн. тонн в минулому році.

У 2019 площі під цукровими буряками можуть зрости. Як прогнозує Мінсільгосп, їх планується розмістити на 1 млн. 126,4 тис. га, що на 16,3 тис. га більше, ніж у цьому році.Джерело: sugar.ru, rossahar.ru

Тег SPAN