Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 189

Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 197
Єгипетська Delta Sugar збільшить посіви цукрових буряків в цьому році • Цукрова галузь
Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Єгипетська Delta Sugar збільшить посіви цукрових буряків в цьому році

27.11.2018

Єгипетська компанія Delta Sugar уклала контракт з місцевими фермерами, згідно з яким в цьому році цукрові буряки буде посіяно на 114 тис. фадданах (це 118314 акрів або близько 47880 гектарів), тим самим збільшивши посіви буряків на 20 тис. фадданів (близько 8 тис. га) , повідомляє "Рейтер".

Єгипет залежить від річки Ніл, яка забезпечує практично всю воду для поливу, тому прагне розширити посіви цукрових буряків, оскільки вони споживають менше води, ніж тростина.

Хоча, можливо, в майбутньому країна умовно розділиться на два виробничих «кластера». Навіть сьогодні буряки в основному вирощуються в дельті Нілу, а цукрова тростина вирощується в південному Єгипті.

Головна організація з контролю за імпортом та експортом Єгипту (GOEIC) заявила, що за останні 10 місяців імпорт стратегічних товарів, таких як птиця та цукор, зменшився. 

За вказаний період імпорт цукру становить 509 млн. дол., порівняно з 742 млн. дол. за аналогічний період минулого року.

26 листопада, Єгипет і Китай підписали меморандум про взаєморозуміння з експорту відходів виробництва бурякового цукру в Азіатську країну. Про це повідомляє Державна інформаційна служба Єгипту.

Довідка

Країни Північної Африки щорічно виробляють близько 1,3 мільйона тонн цукру з цукрового буряка і розраховують провести в цьому сезоні, який триває з січня по травень, близько 1 мільйона тонн цукру з тростини.Джерело: reuters.com, ukrsugar.com

Тег SPAN