Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 189

Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 197
У Бразилії цукрові заводи ставлять на виробництво етанолу • Цукрова галузь
Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

У Бразилії цукрові заводи ставлять на виробництво етанолу

04.12.2018

У Бразилії цукрові завод збільшують потужність виробництва етанолу в умовах низьких світових цін на цукор, а державна політика, як очікується, збільшить попит на біопаливо, повідомляє "Рейтер".

У сезоні 2018/2019 МР перехід до етанолу викликав скорочення виробництва цукру в Бразилії на 9 млн. тонн - до 12-річного мінімуму, а в наступному сезоні може допомогти подолати світовий надлишок цукру, який тисне на ціни.

За даними Департаменту сільського господарства США, вперше за останні 16 років Бразилія може поступитися статусом найбільшого в світі виробника цукру Індії.

Керівники головних бразильських цукрових компаній Biosev і Usina Coruripe, а також невеликі виробники, такі як Usina Batatais і Usina Cerradao, заявили, що вони зараз інвестують у розширення потужностей з виробництва етанолу напередодні початку нового сезону.

Наприклад, Biosev, другий за величиною переробник тростини в Бразилії, заявив, що встановив дистиляційні колонки на двох заводах в штаті Мату-Гросу-ду-Сул, щоб заводи змогли використати 90% тростини для виробництва етанолу, замість нинішніх 50%.

Бразилія почала політику щодо використання біопалива у 1975 році, після ембарго ОПЕК, яке призвело до підвищення цін на нафту. Так звані автомобілі "flex-fuel", що працюють на чистому етанолі або суміші бензину і етанолу, зараз складають 80% бразильського легкого автопарку.

Цього року уряд схвалив програму RenovaBio, яка зобов'язує дистриб'юторів палива починаючи з 2020 року поступово збільшити обсяги продажів біопалива.

Міністерство гірської промисловості і енергетики Бразилії інформує, що програма RenovaBio підвищить попит до 47,1 млрд. л до 2028 року з 26,7 млрд. л в 2018 році, допомагаючи бразильській промисловості з виробництва етанолу відновитися після багатьох років конкуренції з субсидованими цінами на бензин.

Світовий ринок так само може запропонувати безліч переваг бразильським виробникам етанолу, оскільки багато країн шукають шляхи зменшення викидів вуглекислого газу, в тому числі Китай, який до 2020 року планує збільшити частку етанолу в паливі.

У цьому сезоні бразильські цукрові заводи виділили 64% тростини для виробництва етанолу, оскільки обсяг внутрішніх продажів збільшився приблизно на 40% через високі ціни на бензин в Бразилії, четвертому в світі споживачі транспортного палива.

Ціни на паливо в Бразилії повинні стати основною рушійною силою світових цін на цукор у 2019 році.

Про це заявив Хосе Едуардо Толедо, головний трейдер по цукру COFCO, передає Reuters.

У цьому сезоні Бразилія дотримувалася тенденції збільшення виробництва етанолу на шкоду цукру, оскільки світові ціни на цукор зайшли в стагнацію.

У сезоні 2019/2020 МР COFCO очікує, що частка тростини, яку бразильські заводи направлять на виробництво цукру, складе в гіршому випадку — 33,5% (мінімальна частка), в кращому випадку — 48,6% (максимальна частка).Джерело: sugar.ru

Тег SPAN