Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Росія може домогтися зміни шкали визначення мита на імпорт цукру-сирцю в рамках СОТ

02.03.2012

Міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слєпнєв заявив журналістам в кулуарах конференції "Ринок цукру країн СНД-2012. Самозабезпечення: від політичної установки до економічної реальності" 1 березня в Москві, що відповідно до правил СОТ російська делегація почала консультації з ключовими країнами-постачальниками сирцю з тим, щоб погодити умови тарифного захисту на рівнях, більш наближених до існуючої реальності.

При цьому він не виключив, що шкала, по якій розраховується розмір мита в залежності від цін на цукор-сирець на Нью-Йоркській товарно-сировинній біржі, буде змінюватися. "Але можливі й інші корективи", - заявив він, відмовившись коментувати інші подробиці переговорів.

А.Слєпнєв пояснив, що необхідність коригування пов'язана з тим, що ті параметри митно-тарифного захисту цукрового ринку РФ, які зафіксовані в переговорних зобов'язаннях Росії із СОТ, були узгоджені в 2006 році, коли цінова ситуація на світовому ринку цукру істотно відрізнялася від сьогоднішньої . Він пояснив, що російській стороні і основним партнерам РФ стало очевидно, що в 2011 році ситуація з рівнем цін на ринку цукру істотно змінилася. Тим не менш, цифри увійшли до зобов'язання, так як були узгоджені, пояснив він.

А.Слєпнєв зазначив, що шкала, по якій визначається мито на ввезення цукру-сирцю, була істотно підвищена в 2009 році у зв'язку з різкою зміною цін на світовому ринку цукру.

Як заявив А.Слєпнєв на конференції, перспективи зміни імпортного режиму цукру досить реальні, і "сподіваюся, що цей успіх російські переговірники забезпечать".

Як повідомлялося, після оприлюднення офіційної позиції РФ щодо вступу до СОТ багато експертів цукрового ринку заявляли про те, що узгоджені позиції істотно послаблюють режим імпорту цукру-сирцю в країну.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN