Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

У Великобританії виробництво цукру становитиме 1,3 млн. тонн

02.03.2012

Виробництво цукру в Великобританії досягне позначки 1,3 млн. тонн в поточному маркетинговому році. Це вище 1,25 млн. тонн, очікуваних в січні, повідомили представники компанії "Associated British Foods Plc".

У 2010-11 сезоні виробництво солодкого продукту було нижче 1 млн. тонн. Переробка цукрових буряків знаходиться на фінальній стадії.

Нагадаємо, незважаючи на всі хвилювання фермерів з приводу глобальної зміни клімату, британські вчені бачать тільки користь для своєї країни.

За прогнозами вчених, середня температура по всій Великобританії буде підніматися в найближчі сорок років. Це призведе тільки до позитивних результатів. Урожайність цукрових буряків може збільшитися від 20% до 70%, а зростання врожайності пшениці може досягти 140%. Крім того, більш теплий клімат на території Королівства відкриє нові можливості для обробітку таких рідкісних сільгоспкультур для тутешнього регіону як соя, соняшник, персики, абрикоси і виноград.

Дослідження показують, що такі явища як повені та посухи стануть більш частими гостями на території поки ще туманного Альбіону. Без ефективного плану розробки дій в рамках зміни клімату, Королівство може втратити можливість розвитку сільського господарства.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN