Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Експортувати цукор вигідніше, ніж продавати на внутрішньому ринку

02.03.2012

Експорт цукру з Бразилії, світового лідера з виробництва солодких ласощів, більш вигідний, ніж продаж продукту на внутрішньому ринку країни, вперше з жовтня, відзначили дослідники.

Минулого тижня експорт цукру був в середньому на 4,2% більш привабливий, ніж продажі всередині країни.

Котирування на світових ринках пішли вгору на фоні спекуляцій про можливе скорочення поставок цукру в короткостроковій перспективі. Ринок продовжує стикатися з наслідками скорочення виробництва в Бразилії.

Урожай цукрової тростини в бразильському Center-South, найбільшому регіоні-виробнику країни, скоротився вперше за останні 10 років в поточному 2011-12 МГ. Виробництво за станом на 1 лютого склало 493,5 млн. тонн, це на 11% нижче торішнього рівня, відзначили представники промислової групи Unica. Основна частина врожаю вже зібрана.

Поставки цукру можуть бути на 20% нижче проти аналогічного періоду минулого року. Цукор подорожчав на 8% в цьому місяці на торгах у Нью-Йорку.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN