Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Молдова спростила імпорт цукру з ЄС

16.03.2012

Молдова спростила процедуру імпорту цукру та продуктів з нього, здійснюваного за тарифними квотами з країн Євросоюзу, а також з країн, з якими у Молдови немає домовленостей про вільну торгівлю. В Міністерстві економіки пояснюють, що спрощення процедури стосується імпорту цукру та продуктів з цукру, який проводиться в рамках встановлюваних преференційних тарифних квот і оплатою митних зборів замість 75% у розмірі 10%.

Молдова з жовтня 2009 року на імпорт цукру надає преференційну тарифну квоту в розмірі 5500 тонн для країн ЄС і для країн, з якими не укладено угоду про вільну торгівлю. Дані квоти країна встановила після проведення переговорів з Всесвітньою торговою організацією.

В рамках спрощення процедури імпорту білого цукру в Молдову адміністрування тарифних квот було передано від Ліцензійної палати до Митної служби. Крім цього були скасовані раніше видані дозволи на імпорт цукру, а економічні агенти отримали можливість імпортувати цукор в порядку черги.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN