Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Світовий попит на цукор має зрости

30.03.2012

Світова пропозиція цукру буде відчувати серйозний тиск на фоні значного зростання попиту на солодкий продукт до 2020 року. Це може спровокувати подальше збільшення цін на цукор, повідомили представники німецької переробної компанії "Suedzucker AG".

Світовий попит на цукор, як очікується, має зрости на 24%, до 198 млн. тонн з 2008-09 до 2019-20 МР. В основному це буде обумовлено збільшенням популяції, а також зростанням доходів споживачів у всьому світі.

Під великим питанням залишається поки той факт, хто буде здатний впоратися з цим додатковим попитом. Бразилія, світовий найбільший виробник, відвантажила близько 26 млн. тонн у 2010-11 МР і зараз дуже близька до свого виробничого потенціалу. Таїланд, який займає друге місце в списку лідерів з експорту цукру, може зіткнутися з певними проблемами через погодні чинники. Африці, в свою чергу, необхідні інвестиції в інфраструктуру, сільське господарство та систему логістики.

Зростаючий попит на цукор і невпевненість щодо поставок може підштовхнути ціни до більш високих відміток до 2020 року.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN