Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Регулювання ринку цукру в рамках СНД можливо з урахуванням договору про ЗВТ

06.04.2012

 Прийняття спільного документа щодо регулювання ринку цукру можливе тільки з урахуванням договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД, повідомив заступник міністра сільського господарства РФ Олександр Петриков.

"Моніторинг за цим ринком буде продовжений, а приймати якийсь спільний документ необхідно з урахуванням договору про зону вільної торгівлі", - сказав він на прес-конференції у Києві, де проходило дводенне засідання міжурядової ради з питань АПК країн співдружності.

Петриков зазначив, що питання про регулювання ринку цукру докладно обговорювалося, але якого-небудь єдиного документа з цього приводу розроблятися поки не буде, оскільки в Росії вступив в силу закон щодо ратифікації угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД, відповідно до якого "по цукровій групі записано виключення ".

За його словами, в різних країнах співдружності дуже різні умови регулювання цукрового ринку, так, середній рівень ввізного мита на території України і на території Єдиного митного простору відрізняється більш ніж у десять разів.

З цим погодився перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий. За його словами, прийнято рішення про продовження моніторингу ринку цукру. "Прийняти спільне рішення з приводу єдиної політики на ринку цукру на території всіх країн СНД можна буде лише тоді, коли регуляторний механізм, зокрема, квотування мита, матиме однаковий вигляд", - сказав він.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN