Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 189

Deprecated: Function split() is deprecated in /sata1/home/users/sugarboar/www/www.sugar-journal.com.ua/system/plugins/ListManager/public.php on line 197
Південна Африка підвищила імпортне мито на цукор • Цукрова галузь
Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Південна Африка підвищила імпортне мито на цукор

17.08.2018

Південна Африка підвищила імпортне мито на цукор з 566 до 680 доларів США за тонну, щоб захистити місцеву промисловість від різкого збільшення імпорту. Про це 15 серпня поточного року заявив Роб Девіс - міністр торгівлі і промисловості ПАР, повідомляє "Рейтер".

Південноафриканська асоціація цукру подала в лютому заявку на підвищення тарифу до 856 доларів за тонну, але Комісія з міжнародної торгівлі Південної Африки (ITAC), яка проводить розслідування митних тарифів і пропонує торгові засоби правового захисту, встановила більш низьке мито на імпорт.

«Не дивлячись на те, що встановлений рівень не відповідає запрошеному галуззю, 680 дол. США за тонну забезпечить негайну допомогу, необхідну галузі і достатній захист торгівлі від сплеску імпорту», - йдеться в заяві міністра Девіса.

Він сказав, що, при прийнятті свого рішення, ITAC розглянула внутрішні витрати виробництва з ключовими витратами на добрива, хімікати, електроенергію, транспорт і робочу силу.

Цукрова промисловість вносить близько 14 млрд. рандів у валовий внутрішній продукт Південної Африки і наймає 85 тис. чоловік безпосередньо, а ще 350 тис. - побічно в основних цукрових регіонах провінції Квазулу-Наталь і Мпумаланга. Великий місцевий виробник Tongaat Hulett заявив у травні, що має намір розширити свою діяльність в Африці в рамках стратегії нарощування потенціалу в центральних і південних регіонах континенту. Фірма частково звинуватила імпорт цукру в падінні прибутку.Джерело: sugar.ru

Тег SPAN