Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

Засуха і шкідники можуть привести до скорочення виробництва цукру в Індії

09.11.2018

Постійні сухі погодні умови і шкідники можуть привести до скорочення виробництва цукру в Індії після рекордного показника в цьому році, навіть після того, як фермери збільшили посіви, повідомляє Bloomberg.

За даними SGS SA, дослідника, найнятого Bloomberg, для дослідження фермерів у вересні-жовтні в основних тростинних регіонах Індії, виробництво цукру може скласти 28,9 млн. тонн у році, який почався 1 жовтня. Це значно нижче оцінки в 32 млн. тонн, представленої в минулому місяці Асоціацією цукрових заводів Індії (ISMA). У той час як Національна федерація кооперативних цукрових заводів прогнозує виробництво на рівні 32,4 млн. тонн.

«Цукрова тростина з її буйним вегетативним ростом дуже сприйнятлива до посухи, і індійський урожай постраждав від цього у 2018 році, а також від нападів білої личинки в ключовому виробничому штаті Махараштра. Це більш ніж компенсує загальне збільшення площі на 7%», - повідомив Марк Уултон, менеджер з досліджень в галузі сільського господарства з SGS.

Менший урожай, ніж очікувалося галузевими органами, може скоротити експорт цукру з Індії, надаючи деяку підтримку світовим цінам, які впали на 6% у порівнянні з їх недавнім піком минулого місяця. За даними Marex Spectron, падіння виробництва в Індії призведе до дефіциту світового ринку цукру в сезоні 2018-2019 рр. Проте, рекордне виробництво в минулому році означає, що уряд планує заходи з надання допомоги в експорті у 2018-2019 рр. до 5 млн. тонн.Джерело: sugar.ru

Тег SPAN