Про рослину

Початок вирощування цукрового буряку в Україні припадає на 1820-і pp.; у 1840-их pp. Україна стала основним районом виробництва цукру, завдяки сприятливим ґрунтовим умовам, а також наявності поміщицьких маєтків і робочої сили.

У 2012 році в Росії цукрові буряки планується посіяти на площі майже 1,2 млн. га

19.04.2011

Всього в цьому році цукрові буряки планується посіяти на площі 1 млн. 198 тис. га. Взаємодія виробників і переробників цукрових буряків повинна забезпечувати синергетичний ефект. Про це заявила міністр сільського господарства РФ Олена Скринник в ході наради про стан і перспективи розвитку цукрового буряківництва.

За словами міністра, з метою розвитку цукрового буряківництва на сьогоднішній день виділяються субсидії на компенсацію частини витрат на придбання засобів хімізації у 2012 році, а також елітного насіння. У цьому році комісією Міністерства до співфінансування з федерального бюджету представлено 8 економічно значущих регіональних програм з підтримки виробництва цукрових буряків.

Учасники ринку констатували, що завдяки заходам держпідтримки в галузі створено сприятливий інвестиційний клімат. Доказом цього служить рішення багатьох іноземних компаній з виробництва засобів захисту рослин відкрити або розширити свій бізнес в Росії.

Точкою зростання галузі є розвиток експорту. За даними "Союзроссахар", у 2011 році експорт цукру збільшився у 9 разів - до 245 тис. тонн.

З метою оптимізації виробництва цукрових буряків на поточний момент практично всі бурякосійні господарства уклали договори щодо постачання з переробними підприємствами.Джерело: sugarua.com

Тег SPAN